Organizuje pokazy iluzji na terenie całej Polski. 

Zarezerwuj termin

POKAZ ILUZJI W PLENERZE

Imprezy plenerowe to jedne z bardziej lubianych form rozrywki. Świeże powietrze, luz i wyjątkowe atrakcje dostępne niejednokrotnie jedynie na tego typu imprezach lubi większość z nas. A co jeśli można przenieść uczestników tego typu uroczystości w świat pełen magii?

Pokaz iluzji to doskonałe urozmaicenie wszelkich imprez odbywających się w plenerze. Pokaz plenerowy to źródło niebanalnej rozrywki zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych widzów. Magiczne przedstawienia plenerowe to mnóstwo interakcji z ich uczestnikami, niezapomniany spektakl z odpowiednio dobraną muzyką w odsłonach wkomponowanych w program. Pokazy iluzji dostarczą doskonałej rozrywki bez względu, czy będą częścią kameralnych pikników firmowych, czy organizowanych z rozmachem dużych festynów miejskich.

MAGICZNE POKAZY ILUZJI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Na plenerowym spotkaniu z magikiem pewne jest jedno – rozrywka na najwyższym poziomie. Zaangażowanie publiczności w programy sceniczne sprawia, że każdy może na własnej skórze doświadczyć prawdziwej magii! Walory artystyczne sprawią, że pokaz iluzji zrobi wrażenie nawet na najbardziej wymagających widzach. Oryginalne iluzje, odpowiedni humor słowny, mnogość trików wykonywanych przez iluzjonistę, czy w końcu wizualne efekty magiczne z efektowną grą świateł urozmaicą każde plenerowe wydarzenie.

POKAZ MAGII – ZASKAKUJĄCE SHOW PEŁNE DOBREJ ZABAWY

Chcecie, aby organizowana przez Ciebie impreza plenerowa była wyjątkowa? Dotychczasowe atrakcje nie spełniają już oczekiwań uczestników? Poszukują Państwo atrakcji, która uświetni piknik firmowy, czy festyn? Pokaz iluzji będzie idealnym rozwiązaniem. Dlaczego? Bo magię kocha każdy. Niesamowite przedstawienie pełne zaskakujących iluzji przyciągnie uwagę i wywoła zachwyt wśród uczestników każdego plenerowego pikniku. Coś dla siebie znajdzie zarówno dorosła część widowni, jak i dzieci. Pokaz plenerowy pozwala stworzyć widowiskowe seanse magiczne, zawsze z zaskakującym punktem programu.

Program dostosowany jest do odbiorców zarówno pod względem samych sztuczek, jak i interakcji, czy też prowadzenia show. Mariusz Czajka to przedstawiciel najlepszych polskich iluzjonistów i gwarancja powodzenia każdej imprezy plenerowej. Organizowane pokazy iluzji są sztuką, która porywa i daje radość. Postaw na doświadczenie i profesjonalizm.