Zdjęcia

Zdjęcia z pokazów:

Iluzja sceniczna

Iluzja sceniczna to rodzaj pokazu, który idealnie sprawdzi się podczas wesel, imprez firmowych czy bankietów. Widowisko jest podzielone na dwie części: muzyczną oraz interaktywną. Zamieszczone zdjęcia pokażą Państwu najciekawsze momenty pokazu iluzji scenicznej.

 

Mikroiluzja

Mikroiluzja jest rodzajem widowiska, podczas którego iluzjonista zabawia gości bezpośrednio przy ich stolikach. Pokaz mikroiluzji jest w pełni interaktywny, a dodatkowo świetnie wygląda na zdjęciach, o czym przekonają się Państwo, zaglądając do galerii.

 

Iluzja na weselu

Pokaz iluzji to niezwykle efektowny sposób na urozmaicenie wyjątkowej uroczystości, jaką jest wesele. Na zamieszczonych fotografiach przekonają się Państwo, że ten rodzaj widowiska oczaruje nie tylko nowożeńców, lecz także wszystkich zaproszonych gości.

 

Pokaz iluzji dla dzieci

Iluzja dla dzieci to pokaz pełen tajemniczej magii i czarodziejskich zaklęć, które uwielbiają pociechy. Jeśli chcą Państwo zobaczyć, jak podczas widowiska bawią się najmłodsi, serdecznie zapraszam do zapoznania się z zamieszczonymi fotografiami.

 

Sesja zdjęciowa

Sztuczki magiczne wykonywane przez doświadczonych iluzjonistów doskonale prezentują się na fotografiach. Przekonają się Państwo o tym, oglądając zamieszczoną sesję zdjęciową, która ukazuje jednocześnie rodzaje rekwizytów używanych podczas pokazów iluzji.

 

Sesja zdjęciowa II

 

Sesja zdjęciowa podczas pokazu