Blog

Kilka relacji z różnych pokazów w 2015 i 2016 roku 

 

1) Pokaz iluzji na bankiecie firmowym

Żagań niedaleko Zielonej Góry. Iluzjonista na imprezie firmowej.30 stycznia 2016r. miałem pokaz w przepięknym pałacu książęcym w Żaganiu. Około 250 osób zostało oczarowanych. Najpierw był pokaz sceniczny, a następnie iluzja pomiędzy stolikami gości.

Iluzjonista i Magik Mariusz Czajka. Żagań ( Zielona Góra) 2016r.

 

2. Pokaz iluzji na weselu

Niedługo rozpoczyna się sezon weselny, więc dla przypomnienia dodam kilka zdjęć zrobionych podczas zeszłorocznego pokazu na weselu u Agaty i Kuby w Bydgoszczy. Szukasz ciekawej atrakcji na przyjęcie weselne ? Mam pomysł,jak można urozmaicić ten wyjątkowy dzień.

Iluzjonista na weselu Mariusz Czajka. Bydgoszcz 2015r.

 

3. Pokaz dla klientów Galerii FOCUS w Bydgoszczy

Bydgoszcz, późny wieczór, na mieście spokój, wszyscy udali się w jedno miejsce… do Galerii FOCUS. Co się działo takiego szczególnego, że miasto kompletnie opustoszało i wszyscy przybyli do galerii handlowej? Odpowiedź jest prosta: noc zakupów. a dodatkowo dla klientów pokaz iluzji. Późnym wieczorem zgromadzeni mieszkańcy Bydgoszczy mieli przyjemność podziwiania kameralnego pokazu mikroiluzji na korytarzu galerii oraz 2 wyjątkowych wystąpień na głównej scenie dla zdecydowanie większego grona odbiorców. Po gorącym aplauzie publiczności i licznych uśmiechach na twarzach zgromadzonej widowni mogę powiedzieć jedno, nikt nie żałował udziału w tym wydarzeniu.

Pokaz iluzji. Bydgoszcz 2015r.

 

4. Pokaz iluzji dla Wojska Polskiego

Baczność! Spocznij… tym razem to ja dyrygowałem żołnierzami !  To były niezwykle zdyscyplinowane wystąpienia. Zaproszenia na pokazy z okazji Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii… brzmiały bardzo intrygująco. Nie mogłem z nich nie skorzystać. Gościłem w Toruniu – restauracja: Róża Wiatrów oraz dwa razy w Osadzie Karbówko niedaleko Torunia. Trzy bardzo fajne imprezy na których miałem okazję prowadzić występy sceniczne oraz przy stolikach gości. Audytorium – mimo wysokiej rangi zgromadzonych gości – na piątkę z plusem. Bawili się przednio.

Iluzjonista na imprezę firmową ! Toruń, Warszawa. 2016r.

 

5. Pokaz magii dla firmy “Eko-myśl”

Pokaz iluzji to zawsze dobry pomysł. Serdecznie dziękuję Zarządowi oraz przedstawicielom firmy “Eko-myśl” za zaproszenie z okazji “Inauguracji otwarcia linii mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów.” Po atmosferze, której razem z Wami doświadczyłem wiem, że było FANTASTYCZNIE! Występ wyjątkowy i wymagający. Z racji obecności wysoko postawionych gości zarówno z Polski jak i z zagranicy pokaz mikroiluzji po części odbył się w języku angielskim. Osobiście było to dla mnie spore wyzwanie, któremu na szczęście podołałem.

eko-mysl

Iluzjonista i Magik. Myślibórz ( Gorzów Wielkopolski )

 

6. Pokaz magii dla dzieci i występ w Łodzi

Otwarcie Ogrodu Edukacyjnego przy GWPK – tyle pozytywnej energii dawno nie było! Ogród wykonany w ramach projektu “BIO+-bioróżnorodni, bioświadomi, bioodpowiedzialni w województwie kujawsko-pomorskim” w miejscowości Kowal( niedaleko Włocławka) przy ul. Kołłątaja i Dobiegniewskiej. Pokaz iluzji i mikroiluzji dla dzieciaków był strzałem w dziesiątkę! Radość 100%! A po prezentacji znalazł się czas na małe warsztaty dla najmłodszych w trakcie których zdradziłem kilka iluzjonistycznych sekretów. Po tej imprezie wsiadłem do auta i moim kolejnym przystankiem było miasto Łódź. W Łodzi miałem przyjemność uczestniczyć w otwarciu galerii Sukcesja. Krótki pokaz dla zgromadzonych klientów okazał się być idealną chwilą relaksu w przerwie od promocyjnych zakupów.

Iluzjonista dla dzieci. Kowal, Łódź. 2015r.