Organizuje pokazy iluzji na terenie całej Polski. 

Zarezerwuj termin

POKAZ ILUZJI STOLIKOWEJ

Magia na wyciągnięcie ręki, w bezpośrednim sąsiedztwie widza. Iluzjonista spaceruje między stolikami, zabawiając Gości. Każdy może zajrzeć do przysłowiowego „rękawa” magika. W sztuczkach wykorzystywane są karty oraz inne małe przedmioty takie jak monety, kubki czy kulki oraz rzeczy będące własnością Widzów. Uczestnicy pokazu podczas „małych cudów” zawsze otrzymują różnego rodzaju pamiątki, które na długo będą przypominać im te niezwykłe chwile.

Dzięki wyjątkowym umiejętnościom, tego typu pokazy iluzji pozwalają publiczności z bliska przekonać się o niebywałej sile magii, a co więcej, wywołać zachwyt nawet na twarzach najbardziej sceptycznych widzów. Każdy spektakl daje zaskakujące i nieprzewidywalne efekty, wprawiając uczestników w osłupienie.

Pokaz mikroiluzji

Pokazy te mogą uświetnić wesele, imprezę firmową czy integracyjną świetnie sprawdzają się również na imprezach prywatnych. Magiczne sztuczki wykonywane przy stolikach gości, w bezpośrednim kontakcie z Widzami, są niesamowitym przeżyciem. Iluzja stolikowa idealnie wciąga do wspólnej zabawy pomiędzy iluzjonistą a gośćmi. Jeżeli szukasz atrakcji na imprezy prywatne, jest to idealny pomysł na niezapomniane wrażenia.

TEN RODZAJ POKAZU CECHUJE WIELE ZALET:

  • zachwyca Widzów ze względu na możliwość oglądania magii tak blisko jak sobie tego życzą,
  • ma uniwersalną formę, nie wymaga rozbudowanych urządzeń nagłaśniających, łatwo łączy się z innymi atrakcjami,
  • każdy zainteresowany jest bezpośrednim uczestnikiem występu,
  • Goście otoczeni rozrywką skierowaną bezpośrednio do nich czują się naprawdę wyjątkowo!

NIEZWYKŁE POKAZY ILUZJI PRZY STOLIKACH

Chcesz sprawić, aby organizowana przez Ciebie impreza była ciekawa i niepowtarzalna, a goście zapamiętali ją na długo?

Jeśli tak, doskonałym pomysłem może być pokaz iluzji z wykorzystaniem tzw. małych rekwizytów. Wykorzystując nieograniczone możliwości dziedziny iluzjonistycznej, podejmuję się najbardziej wymagających i niezwykłych zadań. W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz otwarty umysł realizuję pokazy magii na terenie całej Polski.

 Na życzenie Klienta, możliwe jest lokowanie produktu w trakcie pokazu iluzji w magiczny sposób.